Yhteystiedot

Toimisto – Office

Koulukatu 8
48100 Kotka, Finland
toimisto@fcktp.fi
Avoinna: ma-pe klo 12-15

Jukka Mustonen, puheenjohtaja – president
+358 40 521 0375
jukka.mustonen@fcktp.fi

Tomi Tolsa, toimitusjohtaja – CEO
+358 44 983 5513
tomi.tolsa@fcktp.fi

Jukka Vilkki, sihteeri – club secretary
+358 440 704 722
jukka.vilkki@fcktp.fi

Jari-Pekka Gummerus, avainasiakaspäällikkö – key account manager
+358 400 751 398
jari-pekka.gummerus@fcktp.fi

Jukka Paakkari
+358 45 312 1773
jukka.paakkari@fcktp.fi

Hanna Espo
Cafe & Bar Kaks7, otteluiden kioskitoiminta
+358 40 708 4839
hanna.espo@fcktp.fi

Jenna Halmetoja, markkinointiassistentti – marketing assistant
+358 440 691 615
jenna.halmetoja@fcktp.fi

Niko Ikävalko, pelaajakoordinaattori – player coordinator
+358 44 747 5541
nitti.ikavalko@fcktp.fi

Esa Vilkki, miesten edustusjoukkue – men’s first team
+358 45 671 4475
esa.vilkki@fcktp.fi

Jari-Pekka Gummerus, naisten edustusjoukkue – women’s first team
+358 400 751 398
jari-pekka.gummerus@fcktp.fi

Juniorit – Juniors
fcktpjuniorit.fi/seura/hallitus

Mika Kolehmainen, ottelutapahtumapäällikkö – event manager
+358 50 585 2022
mikapekka.kolehmainen@gmail.com

Juha Säämänen, turvallisuuspäällikkö – safety officer
+358 44 702 6212
juha.saamanen@kympe.fi

Media
media@fcktp.fi